TÜRKİYE KALKINMA BANKASINDAN MEGE’YE ZİYARET

TÜRKİYE KALKINMA BANKASINDAN MEGE’YE ZİYARET

Kalkınma Bankası kıdemli uzmanı Aysel Göçmen “MB Holding kurulduğu günden bu yana sürdürebilir başarı grafiği ve bu grafiğe yakışan çalışma ilke ve prensipleriyle yatırımlarına devam ederek adından söz ettirip, takdir toplamaya devam ediyor”dedi.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Kalkınma Bankası uzmanlarından Aysel Göçmen ve Özmen Demir Menderes Geothermal Elektrik Üretim A.Ş’ye bir ziyaret gerçekleştirerek MB Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Balat’a yatırımlarından ve Türkiye ekonomisine yapılan katkıdan dolayı teşekkür etti.

MB Holding ile ilgili düşüncelerini de belirten Kalkınma Bankası kıdemli uzmanı Aysel Göçmen “MB Holding kurulduğu günden bu yana sürdürebilir başarı grafiği ve bu grafiğe yakışan çalışma ilke ve prensipleriyle yatırımlarına devam ederek adından söz ettirip, takdir toplamaya devam ediyor”dedi.

Bu ziyaret sonrası yaşadığı memnuniyeti dile getiren Balat ise “Yapılan yatırımlar, elde edilen başarılar ve çevremizden gördüğümüz takdir bizim gurur kaynağımızdır. Hedefleri olan ve sürekli büyüyen bir Holding olarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak bizim en büyük mutluluğumuzdur” diye konuştu.